Loading...

DOVANŲ KORTELĖ

DOVANŲ KORTELĖS TAISYKLĖS
 1. Dovanų kortelės vertės yra paaiškintos Dovanų kortelės pavadinimo spalvose, siekiant užtikrinti susitelkimą į emocinį, o ne į materialinį aspektą. Dovanų kortelė su baltos spalvos užrašu – 500 eurų vertės. Kortelė su aukso spalvos užrašu – 1 000 eurų vertės, su juodos spalvos užrašu – 2 000 eurų vertės.
 2. Dovanų kortelė suteikia teisę įsigyti unikalų auksakalystės dirbinį, pagamintą iš tauriųjų metalų, (ir) brangakmenių. Su Dovanų kortelės turėtoju yra suderinama dirbinio dizainas, medžiagos, pagaminimo trukmė, atsiėmimas bei kitos aktualios užsakymo detalės.
 3. Dovanų kortelė gali būti įsigyta susisiekus su Auksakaliu nurodytais kontaktais, telefono numeriu, elektroniniu paštu.
 4. Rekomenduojamas dovanų kortelės panaudojimo terminas 12 mėn. Susisiekus su Auksakaliu per nurodytą laikotarpį, bus garantuojamas sklandus užsakymo priėmimas, projektavimas, medžiagų užsakymas, dirbinio gamyba ir perdavimas.
 5. Dovanų kortelė gali būti perduota panaudoti trečiajam asmeniui.
 6. Viena Dovanų kortelė yra skirta panaudoti vieno asmens individualiam užsakymui.
 7. Dovanų kortelės turėtojas gali panaudoti savo turimą taurųjį metalą ir / arba brangakmenius, suderinus reikalingą medžiagų kiekį ir norimą dizainą kartu su Auksakaliu.
 8. Užsakyta Dovanų kortelė gali būti siunčiama Lietuvoje ir užsienyje paštu arba per kurjerį, siuntimo išlaidas suderinus su Pirkėju.
 9. Jei Dovanų kortelės vertė yra mažesnė, nei būsimo dirbinio vertė (Auksakalys informuoja apie galimai reikalingą dirbinio biudžeto padidinimą), likusią sumą galima sumokėti grynais pinigais arba pavedimu. Papildomai sumai yra išrašoma sąskaita – faktūra ir pajamų orderis.
 10. Jei Dovanų kortelės vertė yra didesnė už būsimo dirbinio vertę, likusi suma nėra grąžinama Dovanų kortelės turėtojui. Šiuo atveju Auksakalys įsipareigoja patarti, koks turėtų būti dirbinio dizainas ir medžiagos, jog atitiktų Dovanų kortelės vertę.
 11. Užsakymo metu yra užpildomas užsakymo lapas su aptartais dizaino aspektais, medžiagomis, bei jų kiekiu. Papildoma sąskaita – faktūra yra išrašoma už sumą, viršijančią Dovanų kortelės sumą.
 12. Dovanų kortelė yra skirta įsigyti rankų darbo vienetinį kūrinį, todėl Dovanų kortelės turėtojas negali iškeisti dovanų kortelės į pinigus.
 13. Įsigyjant Dovanų kortelę, Pirkėjas yra supažindinamas su šiomis Dovanų kortelės naudojimosi taisyklėmis. Taip pat Dovanų kortelės taisykles galima rasti ir su jomis susipažinti internetinėje svetainėje dominykasvakrinas.lt.
SUSISIEKITE